Příprava na manželství - Praha

Příprava na manželství - Praha
Série pěti setkání pro ty, kdo jsou zasnoubení nebo chtějí spolu prozkoumat možnost manželství. Každé setkání začíná romantickou večeří, následuje přednáška a diskuse o daných tématech pouze u malých stolků ve dvou.
16 Zář 2021 - 21 Říj 2021, 18:30 (série pěti čtvrtků s mezerou 30. 9.)
1200 (za osobu - pouze na pokrytí jídla, zápisníků a dekorací)
KS Praha
Ing. Jakub Guttner Ph.D., priprava.na.manzelstvigmail.com, 608 832 906

Sestupně

Kurz vznikl v Anglii, ale dnes už probíhá ve 120 zemích světa. V ČR se pořádá už 15 let.

Příjemná atmosféra: Při svíčkách, s teplou večeří, kávou a zákuskem se budete cítit jako na rande.

Praktické promluvy: Živé promluvy lektorů přinesou příklady ze života, statistiky i praktické nápady. To vše doplní střihy z videa se zkušenostmi párů z celého světa, radami předních světových odborníků, ilustrativními scénkami a animacemi. Kurz je založen na křesťanských principech, ale je vhodný pro každý pár. Lektoři Jakub a Dagmar jsou svoji 20 let a mají 4 děti, první se narodilo během postgraduálu. Ve volném čase lezou po ledovcích, běhají a koordinují v ČR kurzy Manželské večery. Lektoři Ondřej a Štěpánka jsou manželé 7 let a po dvou dětech v pěstounské péči mají teď dvě svoje děti. Rádi pijí kávu, chodí po horách a čtou si.

Diskuse ve dvou: Jádrem večera je diskuze vás dvou nad otázkami a dotazníky v zápisnících. Respektujeme vaše soukromí, o svém vztahu nemusíte nikomu nic říkat.

COVID: Pro vstup na kurz je třeba dodržet standardně požadované požadavky podle platných nařízení, tedy ukončené očkování, prodělaný COVID nebo čerstvý negativní test. Pokud by se opatření zpřísnila, kurz bychom přesunuli do online formy.

Na Žertvách 23, Praha, Praha

Přílohy